- Anasayfa / Soyak Elıte Club / Soyak Elite Club Nedir

 

Soyak Elite Club ayrıcalıklar dünyasına Hoş Geldiniz.

 

Soyak Elite Club nedir?

Soyak Elite Club, Soyak Satış Ofisleri aracılığıyla, 2 ve üzeri ev sahibi olanlara, özel teklifler, avantajlar ve süprizlerin sunulduğu bir programdır. 

Kulübümüzde, Soyak projelerinde sağladığımız avantajların yanısıra 5 farklı kategoride , sunulan özel tekliflerle Soyak Elite Club’lı olmanın ayrıcalığını hissedeceksiniz. 

KEYİF İÇİN kategorimizde yaşamınıza keyif katmak, günlük streslerinizden uzaklaşmak için sizlere özel tekliflerimiz bulunmaktadır.

EVİM İÇİN kategorisinde evine özenen herkesin kendine özel bulacağı fırsatlar yer almaktadır.

AİLEM İÇİN kategorimizde, aile boyu mutlulukları paylaşacağınız, özel günleri daha kıymetli kılacak anlar yakalayabilirsiniz.

ARABAM VE ULAŞIM İÇİN kategorisiyle yollarınızı açacağınız fırsatları burada bulabilirsiniz.

İŞİM İÇİN  kategorisinde iş yaşamınızı kolaylaştıracak, iş yerinize sağlayabileceğiniz katma değerli hizmetler burada yer almaktadır.

 

Soyak Elite Club sizin için yeni bir döneme hazırlanıyor. Yepyeni fırsatlar ve projelerle tekrar sizlerle buluşuyor olacağız. Görüşmek dileğiyle.

 

 

Projelerimizle İlgili Bilgi Almak İçin Bilgilerinizi Bırakın BİZ SİZİ ARAYALIM
Tarafıma ait olan elektronik iletişim adreslerine, Soyak Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından doğrudan veya dolaylı olarak mal ve hizmetlerini tanıtmak veya imajını arttırmak amacıyla elektronik iletişim araçlarıyla ticari elektronik ileti göndermesine ve tüm verilerimin hizmet sağlayıcının bilgi sisteminde tutulmasına işlenmesine, ticari elektronik içeriğini ve diğer kayıtları T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığına sunmak üzere kayıt altına alınarak saklanmasına 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun uyarınca izin veriyorum.
Captcha Yenile