- Anasayfa / Kurumsal / Toplumsal Sorumluluk

 

 

Soyak, sektöründe 50 yılı aşkın tecrübesi ile birbirinden başarılı konut projelerine imza atarken, bu ülkede faaliyet gösteren bir kurum olmanın gerektirdiği sosyal sorumluluk bilincini yitirmemeye özen göstermektedir. Bu anlamda; topluma yararlı, sorunlara çözüm teşkil edebilecek sosyal sorumluluk projelerine imza atmaktadır. Sosyal sorumluluğu kurum kültürünün bir parçası olarak konumlandıran Soyak, bu yöndeki çalışmalarını planlarken, süreklilik ilkesini ön planda tutmaktadır.

Sosyal sorumluluğun sürdürülebilir projelerden oluşmasının, geleceğe yönelik sağlanacak fayda açısından önemli olduğuna inanan Soyak, çalışmalarında bu yaklaşımı temel almaktadır. Kurumsal politikası gereği, sadece konut projelerinin değil, konut projelerinin bulunduğu yakın çevrelerin de yaşam kalitesini yükseltmeyi ilke edinen Soyak, toplumsal projelerinde sürdürülebilir çevre konusuna odaklanmaktadır.

Çevre

Eğitim

Kültür

Sponsorluklar

Spor

Projelerimizle İlgili Bilgi Almak İçin Bilgilerinizi Bırakın BİZ SİZİ ARAYALIM
Tarafıma ait olan elektronik iletişim adreslerine, Soyak Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından doğrudan veya dolaylı olarak mal ve hizmetlerini tanıtmak veya imajını arttırmak amacıyla elektronik iletişim araçlarıyla ticari elektronik ileti göndermesine ve tüm verilerimin hizmet sağlayıcının bilgi sisteminde tutulmasına işlenmesine, ticari elektronik içeriğini ve diğer kayıtları T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığına sunmak üzere kayıt altına alınarak saklanmasına 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun uyarınca izin veriyorum.
Captcha Yenile