Projeler

Tamamlanmış Projeler

Sıkça Sorulan Sorular

Soyak Evreka

Ulaşım

1

Soyak Evreka Satış ofisine nasıl gidebilirim? Toplu taşıma araçları ile ulaşım imkanı var mı?

Soyak Evreka Projesi İstanbul - Ankara Devlet Otoyolu'nun (E5) Soğanlık sapağında yer almaktadır. Projemiz Kartal İSKİ Bölge Müdürlük binasının hemen yanında bulunmaktadır.

Kadıköy' den E5 Üzerinden: Kendi aracınızla, Kadıköy'den E-5 üzerinden Ankara'ya giderken; Kartal kavşağından sağdan girip üst geçitten yolun diğer tarafına geçerek Kadıköy yönünde devam edilir ve İSKİ hizmet binasının önündeki Soğanlık sapağından yan yola girilerek satış ofisine ulaşılır.

Avrupa Yakası'ndan TEM'den: Fatih Sultan Mehmet Köprüsünden, Avrupa'dan Asya'ya geçtikten sonra, Ankara-Bostancı sapağından E-5 karayoluna bağlanılır. Daha sonra Ankara yönünde, Kartal kavşağından sağdan girip üst geçitten yolun diğer tarafına geçerek Kadıköy yönünde devam edilir ve İSKİ hizmet binasının önündeki Soğanlık sapağından yan yola girilerek satış ofisine ulaşılır.

Ankara İstikametinden TEM' den: Tem Ankara yolundan gelirken, Kartal-Samandıra gişelerinden çıktıktan sonra Uğur Mumcu sapağından girilerek proje alanına ulaşılabildiği gibi devam edilerek E-5 e Kartal Kavşağı'ndan bağlanıp Kadıköy yönünde devam edilir ve İSKİ hizmet binasının önündeki Soğanlık sapağından yan yola girilerek satış ofisine ulaşılır.

Ankara İstikametinden E5 Üzerinden: Ankara yönünden gelirken yine Kartal Kavşağını geçtikten sonra Kadıköy yönünde devam edilir ve İSKİ hizmet binasının önündeki Soğanlık sapağından yan yola girilerek satış ofisine ulaşılır.

Soyak Evreka projesi 'ne toplu taşıma araçları ile gitmek isterseniz Kadıköy'den Gebze yönüne - Gebze yönünden Kadıköy'e giden tüm araçlar ile ulaşabilirsiniz.

Ankara yönünden (Kartal'dan) Kartal Gümüş pınar Mah. durağında, Kadıköy yönünden ise Süleyman Kule durağında inmeniz yeterli olacaktır.Ayrıca www.soyak.com.tr adresinde sitemizi ziyaret ederek, ulaşım bölümünde Soyak Evreka'dan geçen İETT otobüs hatları hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

444 0 795 (SYK)

Copyright © 2009 Soyak Yapı İnşaat San. ve Tic. A.Ş.