Projeler

Tamamlanmış Projeler

Projeler

1
Genel Bilgi

SOYAK SİESTA O2

Soyak'ın İzmir'e sunduğu 2300 konutluk mega projesi Siesta'nın 5'nci ve son etabı Soyak Siesta O2 çok özel ödeme kolaylıklarıyla satışta.


Genel Bilgi

Soyak Siesta Blue

Soyak'ın İzmir'e sunduğu 2300 konutluk mega projesi Siesta'nın yeni etabı Soyak Siesta Blue 209.500 TL'den başlayan 2+1 fiyatları ve çok özel ödeme kolaylıklarıyla satışta.

Genel Bilgi

Soyak Soho

Soyak Soho, Zincirlikuyu'da yer alan, 2013 yılı sonunda teslim edilecek, lüks ve butik bir rezidans projesidir.

Genel Bilgi

Soyak Evostar

Türkiye konut sektöründe ilklerin ve yeniliklerin öncüsü olan Soyak'tan 50. yılında yepyeni bir proje: Soyak Evostar.

Soyak Evostar'daki tüm konutlar, günümüz yaşam tarzına daha uygun olarak, alırken de otururken de daha az ödeyeceğiniz şekilde planlandı.


Soyak Siesta 3

Yeni nesil yaşam anlayışının temsilcisi Soyak Siesta projesinin ikinci yılında 3. etabı da satışta. Çok özel ödeme koşulları ve sunduğu yatırım fırsatı ile Soyak Siesta 3. etaptan konut sahibi olabilirsiniz. 1+1'den 3+1'e kadar farklı tipte 343 konuttan oluşan projede, farklı yaşam tarzlarına hitap eden, huzurlu ve mutlu bir yaşama zemin hazırlayacak tüm özellikler bulunmaktadır.


Genel Bilgi

Soyak Siesta 2

1. etabı yoğun ilgiyle karşılanan Soyak Siesta Proje'sinin 320 konuttan oluşan 2. etabı da 1+1'den 3+1'e farklı daire seçenekleriyle satışta. Zengin daire seçenekleriyle modern yaşamı kolaylaştıran çözümler sunan Soyak Siesta 2. etap, kalite ve güven anlayışını uygun ödeme fırsatlarıyla birleştiriyor. "Az katlı bina" konseptiyle İzmir'i güzelleştiren projenin 2. etabı, uygun taksit seçeneklerle müşterilere sunuluyor.

444 0 795 (SYK)

Copyright © 2009 Soyak Yapı İnşaat San. ve Tic. A.Ş.