- Anasayfa / Projeler / Proje Haritası

İZMİR Konut Projeleri

Ege’nin incisi İzmir, Soyak ile yükseliyor…

Gayrimenkul alanında küresel ve yerel gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik en uygun ve en yaratıcı çözümleri sunan Soyak Yapı, başarı çıtasını daha da yükseğe taşımak konusundaki kararlılığını sürdürüyor. İnovatif yapıların mimari Soyak Yapı, hayata geçirdiği yeni projeleriyle yaşam alanlarına değer katmaya ve müşterilerin beklentilerini yüksek kaliteyle buluşturmaya devam ediyor.

Soyak Yapı, Türk gayrimenkul sektörünün sürdürülebilirlik temelli öncü markası olarak, Ege’nin incisi İzmir’de inşaa ettiği konut projeleri ile yaşam standardını yükseltiyor.

Soyak Yapı, İzmir’in yeni yüzü Mavişehir ve Karşıyaka’daki projeleriyle hem yatırım yapmak isteyenlerin, hem de oturmak isteyenlerin tüm ihtiyaç ve beklentilerini karşılıyor. Geliştirdiği özgün mimari tasarımlarıyla orta ve üst-orta gelir grubuna hitap eden çağdaş ve fonksiyonel konut projeleri, satın almak ya da kiralamak isteyen İzmirlilerin gözdesi oluyor.

İzmirlilere lüksü ve konforu bir arada sunan, yüksek kaliteyi modern mimari ile buluşturan Soyak Yapı, 1.500 konuttan oluşan Soyak Mavişehir, 1,109 konuttan oluşan Soyak Mavişehir Optimus, Karşıyaka’da satışını tamamlamak üzere olduğu 2 bin 309 konuttan oluşan Soyak Siesta ile İzmir satılık daire ihtiyacını karşılamada önemli rol oynamaktadır.

Soyak Mavişehir, Soyak Mavişehir Optimus, Soyak Siesta ve Soyak Siesta Oxygen projeleri Soyak Yapı’nın rahat ve çevreci bir yaşama önem verdiğinin bir kanıtı. İzmir’de satılık ya da kiralık ev arayanların gözdesi olan konut projeleri, Soyak Yapı güvencesiyle İzmirlilerin tercihi.

Soyak Yapı inovatif mimarilerle yeni projelere imza atmaya devam edecek.

Projelerimizle İlgili Bilgi Almak İçin Bilgilerinizi Bırakın BİZ SİZİ ARAYALIM