Gizlilik İlkeleri

Web sitemizi kişisel herhangi bir bilginizi vermeden dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir, ürün ve kampanyalarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Web sitemizi ziyaretinizde kişisel bilgileriniz, sadece sizin bilginiz dâhilinde sizden temin edilebilmektedir. Temin edilen iletişim bilgileriniz üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla Soyak’ın kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve veri paylaşım tercihlerini değiştirmek isterseniz bu talebinizi Soyak’ın info@soyak.com.tr adresine iletebilirsiniz. Sizin açık rızanız ile kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz Soyak tarafından korunmaktadır.

Bu nedenle, söz konusu kişisel bilgiler sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da hukuksal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece tarafımızdan diğer kişilere verilmeyecektir. Bilgi güvenliğinizi sağlamak amacı ile sizlerin de şifrelerinizi kimse ile paylaşmamanızın gerekliliğini vurgulamak isteriz.

Elektronik posta iletişiminde söz konusu mesaj şifrelenmediği takdirde mesajın güvenliğinin garanti altına alınamadığını ve göndereceğiniz elektronik postaların güvenliğinden sizlerin sorumlu olduğunu hatırlatmak isteriz.