- Anasayfa / Projeler / Tamamlanmış Projeler / Soyak Evreka Rezidans

SOYAK EVREKA REZİDANS

Soyak'ın 2007'de, İstanbul Kartal'da inşaa ettiği 126 daireden oluşan 15 katlı Soyak Evreka Rezidans projesindeki  konforlu rezidanslar Ağustos 2009'da  sahiplerine teslim edilmiştir.

Soyak Evreka Rezidans projesi Soyak Evreka'ya komşu bir projedir. 96 adet 1+1, 30 adet 2+1'lik dairelerin bulunduğu 15 katlı Soyak Evreka Rezidans'ın çatısında 20 metrekarelik kapalı bir cafe yer almaktadır.

Otel Konforunda Rezidans Keyfi...

Soyak Evreka ile hayata geçirilen fonksiyonel yaşam alanı konseptinin devamı niteliğindeki Soyak Evreka Rezidans, modern bir yaşamın tüm gerekliliklerine sahip olarak tasarlanmıştır. Her dairede klima ve kombi, zemin katında resepsiyon, sauna ve jimnastik salonu, soyunma odası, temizlik odası ve blok girişinde danışma ve lobi bölümleri yer almaktadır. Ortak kullanım için inşa edilen olan 2 katlı otopark, yüzme havuzu ve basketbol sahasının yanı sıra, çocuklar için oyun alanının da bulunan Soyak Evreka Rezidans'da 24 saat güvenlik hizmetleri de sunulmaktadır. Tüm dairelerine yerleştirilen ankastre fırın, ankastre bulaşık makinesi, ankastre ocak ve ankastre aspiratör ile Soyak Evreka Rezidans'ın mutfakları da eksiksiz donanıma sahiptir.

İstanbul'un yeni çekim merkezi Kartal'da inşa edilen  Soyak Evreka Rezidans, şehrin sosyal imkanlarından uzaklaşmadan rezidans konforunu yaşatacak imkanlara sahip bir projedir.

Soyak Konforia’ya Ulaşım ve Satış Ofisi

Deliklikaya Mahallesi Evrim Sokak 

Soyak Konforia Sitesi A Blok Daire:36

Arnavutköy / İstanbul

 

Hafta İçi                : 09:00 - 18:00

Hafta Sonu            : 09:00 - 19:00

Telefon                  : 444 0 795

 

Yandex Harita:

 

Google Harita:

 

 

Soyak Yapı Merkez Ofis

Büyükdere Cad. No:38 Mecidiyeköy / İstanbul

 

Hafta İçi               : 09:00 - 17:30 

Hafta Sonu           : Kapalı

Telefon                : 444 0 795

E-Mail                  : info@soyak.com.tr

 

 

Projelerimizle İlgili Bilgi Almak İçin Bilgilerinizi Bırakın BİZ SİZİ ARAYALIM