SOYAK OLYMPIAKENT

Yaklaşık 1 milyon metrekarelik alan üzerinde, 3600 konuttan oluşan, 450 bin metrekarelik yeşil alana sahip, 50 bin adet ağacın dikildiği soyak olympıakent, doğa ile iç içe, modern yaşam tarzı olan bir yerleşim merkezi…

Soyak Olympiakent’teki 1+1’den 4+1’e kadar çeşitli büyüklüklerdeki daireler, ankastre beyaz eşyalı mutfak, çelik dış kapı, dekoratif amerikan iç kapılar, halı ve parke yer döşemeleri, ebeveyn banyosu ve giyinme odasıyla tasarlanmıştır.

Soyak Olympiakent, koşu ve bisiklet parkuru, tenis kortları, basketbol ve plaj voleybolu sahalarının yanı sıra yüzme havuzu, buz pisti, kaykay sahası, tırmanma duvarı gibi spor olanakları ile 3600 aileye ayrıcalıklı bir yaşam sunmaktadır. Proje kapsamında ilköğretim okulu, ticaret merkezi, kapalı ve/veya açık otoparklar da bulunmaktadır.

“Yaşamda Kalite”nin ön planda tutulduğu, spor ve doğayla iç içe, kaliteli ve güvenli bir yaşam olanağı sunan Soyak Olympiakent’te, yüzme havuzları, geniş otopark alanları ve görüntülü interkom sistemiyle desteklenen 24 saat özel güvenlik sistemi bulunmaktadır.