SOYAK YENİŞEHİR

320.000 metrekare alan üzerine kurulu, 3000 konuttan oluşan Soyak Yenişehir’de toplu taşıma araçlarıyla şehir merkezine kolay ulaşım olanağı bulunmaktadır. Yaşayanların her türlü beklentisi göz önünde bulundurularak tüm ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla projelendirilen Soyak Yenişehir, bünyesindeki market, eczane, alışveriş merkezi, yüzme havuzları, tenis kortları, voleybol-basketbol sahaları ve jimnastik salonlarıyla Soyak Yenişehir yaşam alanlarında evden uzaklaşmadan tatil ve spor yapma olanağı sunmaktadır.

Dünyanın önde gelen yapı teknolojileriyle zemin etüdü yapıldıktan sonra temelinden itibaren her aşamasında gerekli kontrolleri yapılarak teslim edilen Soyak Yenişehir, 24 saat özel güvenliğin yanı sıra, tesisat, elektrik ve benzeri sorunlara yönelik görevlileriyle de çağdaş yaşam alanlarının en iyi örneğidir.

Soyak Yenişehir projesi daha iyi bir yaşam için daha güvenli, kullanışlı ve estetik konutların yanı sıra proje etaplarına adını veren şelalesi, manolyaları ve palmiyeleriyle benzersiz bir çevrede yaşama olanağı sağlamaktadır.