- Anasayfa / Projeler / Proje Haritası

İSTANBUL Konut Projeleri

Soyak Yapı, geçmiş deneyimlerinden aldığı güçle, kaliteli, yenilikçi ve prestijli yapılarla faaliyetlerini sürdürüyor

Soyak Yapı, sektörde 55 yıllık deneyimiyle on binlerce konut inşa ederek Türkiye’nin gelişimine önemli katkılarda bulunmaya devam ediyor.

Soyak Yapı, İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasında geliştirdiği özgün mimari tasarımlarıyla, çağdaş ve fonksiyonel konut projelerini başarıyla hayata geçiriyor. Daha konforlu ve mutlu yaşam hedefiyle yola çıkan ve projelerini bu doğrultuda geliştiren Soyak Yapı, 2000’li yıllarda İstanbul’daki 3 bin konutluk Soyak Yenişehir ve 3 bin 600 konutluk Soyak Olympiakent projelerinin ardından, İstanbul, Kartal’da bulunan 812 konutluk Soyak Evreka ve 126 daireden oluşan Soyak Evreka Rezidans ile modern konut projelerine yenilerini ekledi. 2010 yılında yeniden atağa geçilmesiyle beraber; 1.100 konutluk Soyak Park Aparts, 1.000 konutluk Soyak Evostar, 77 rezidans ve ofisten oluşan Soyak Soho da İstanbul konut projeleri arasındaki yerini almıştır. İlk adımları atılan 5.000 konutluk Soyak Konforia bittiğinde ise İstanbul önemli bir markalı konut projesi daha kazanmış olacak.

Hem yatırım yapmak isteyenlerin hem de oturmak isteyenlerin beklenti ve ihtiyaçlarını gerçekleştirdiği projelerle karşılayan Soyak Yapı, İstanbul’un gelişmekte olan bölgelerine hayat veriyor. Soyak Yapı’nın mega yeşil konut projesinin ilk adımı olan Soyak Konforia ve Zincirlikuyu’da kalitesi ve lokasyonu ile eşsiz bir İstanbul deneyimi sunan Soyak Soho istanbul'daki satılık daire ihtiyacını karşılamaya devam ediyor. Soyak, İstanbul’da satılık ya da kiralık ev arayanların gözdesi olan projeleriyle, rahat ve konforlu bir yaşam isteyenlerin tercihi…

Soyak Holding’in amiral gemisi olan Soyak Yapı, doğru yatırım stratejisi, yenilikçi vizyonunu yansıtan “ilk”leri gerçekleştirmedeki yetkinliği ve kurumsal yönetim yaklaşımı ile gayrimenkul sektöründe konumunu koruyor.

Projelerimizle İlgili Bilgi Almak İçin Bilgilerinizi Bırakın BİZ SİZİ ARAYALIM