SOYAK SİESTA

İzmir’in mega projesi Soyak Siesta, toplam 2306 konut ve 5 etaptan oluşuyor. 365 gün tatil köyü yaşantısı sunarak, yeni nesil yaşam anlayışının temsilcisi olan Siesta, Karşıyaka’ya yeni bir soluk getiriyor.

Az katlı konut konseptiyle tasarlanan ve 761 konuttan oluşan 1. Etap, Mayıs 2011’de teslim edildi ve satışı tamamlandı. Soyak Siesta’nın ilk etabında, tenis kortu, basketbol sahası, yüzme havuzları, çocuk oyun alanları, sosyal tesisler ve otoparklar bulunuyor.

320 konuttan oluşan 2. Etap, Haziran 2011’de teslim edildi ve satışı tamamlandı. Soyak Siesta’nın ikinci etabında, tenis kortu, basketbol sahası, yüzme havuzları, çocuk oyun alanları, sosyal tesisler ve otoparklar bulunuyor.

Siesta’nın 343 konuttan oluşan 3. Etabı Siesta Energy, Kasım 2012’de teslim edildi ve satışı tamamlandı. Siesta Energy’de, tenis kortu, basketbol sahası, yüzme havuzları, çocuk oyun alanları, sosyal tesisler ve otoparklar bulunuyor.

Siesta’nın 285 konuttan oluşan 4. Etabı Siesta Blue, Aralık 2014’de teslim edildi ve satışı tamamlandı. Siesta Blue, Dünyada hızla yayılan ve Türkiye turizminde de önemli yer tutan “sağlıklı yaşam, ruhsal ve zihinsel tazelik” fikriyle tasarlandı. Siesta Blue, körfeze hakim konumu, manzarası, havuzu, saunası, açık hava jakuzisi, açık ve kapalı spor alanlarıyla donatılmış çok özel bir etap. LEED Yeşil Bina Silver Sertifikası alan Siesta Blue, sektörün en prestijli ödüllerinden, Sign of the City Awards’ın devam eden projeler kategorisinde, 2014 yılı “En iyi Pazarlama Kampanyası” ödülünün de sahibi.

Siesta’nın en son etabı olan Siesta Oxygen, benzersiz körfez manzarası, havuzu, saunası, buhar odası, spa’sı, açık hava jakuzisi, spor alanlarıyla size hayallerinizin ötesinde bir İzmir vaat ediyor. 600 konutun yer aldığı Oxygen, Aralık 2015’te teslim edildi ve satışı tamamlanmıştır.