SOYAK EVOSTAR SIKÇA SORULAN SORULAR

Ulaşım

 • SOYAK EVOSTAR SATIŞ OFİSİNE NASIL GİDEBİLİRİM?

  TEM otoyolundan gelirken; TEM otoyolunun her iki yönünden de Atatürk Havaalanı tabelaları takip edilerek Basın Ekspres yoluna ulaşılır, yoldaki ilk sapak olan Halkalı-İkitelli sapağından girilir. Atakent 2.-3. Etap tabelasını takip ederek yol boyunca devam edilir. Trafik ışıklarını geçtikten sonraki Gümrük ve Nükleer Araştırma Merkezi tabelasını takip ederek Soyak Olympiakent projesinin B kapısının önündeki döner kavşağa ulaşılır. Soyak Olympiakent projesinin site girişinden itibaren Soyak Evostar Satış Ofisini gösteren yönlendirme tabelaları takip edilerek Satış Ofisine ulaşılır.

  E5 otoyolundan gelirken; E5 otoyolunun her iki yönünden de, TEM’ e bağlantı yolu olan Basın Ekspres yoluna girilir. Hürriyet Gazetesi binası geçildikten sonra ilk çıkış olan Halkalı-İkitelli sapağından girilir. Atakent 2.-3. Etap tabelasını takip ederek yol boyunca düz devam edilir. Trafik ışıklarını geçtikten sonraki Gümrük ve Nükleer Araştırma Merkezi tabelasını takip ederek Soyak Olympiakent projesinin B kapısının önündeki döner kavşağa ulaşılır. Soyak Olympiakent projesinin site girişinden itibaren Soyak Evostar Satış Ofisini gösteren yönlendirme tabelaları takip edilerek Satış Ofisine ulaşılır.

 • TOPLU TAŞIMA ARAÇLARI İLE ULAŞIM İMKÂNI VAR MI?

  Soyak Evostar, Halkalı Toplu Konutlarının bulunduğu alanda inşa edilmektedir. Soyak Park Aparts’a toplu taşıma araçları ile gitmek isterseniz Soyak Park Aparts’ dan geçen İETT otobüs hatlarını kullanabilirsiniz.   ( 98 S Bakırköy – Kanuni Sultan Süleyman Araştırma Hastanesi ,HT 1 Esenler –  Kanuni Sultan Süleyman Araştırma Hastanesi ,HT 20 Yenibosna-Şahintepesi)
 • SOYAK EVOSTAR’IN SAĞLIK KURUMLARINA, ALIŞVERİŞ MERKEZLERİNE VE OKULLARA YAKINLIĞI HAKKINDA BİLGİ ALABİLİR MİYİM?

  Soyak Evostar projesinin yakınında, Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Hastanesi, Batı Bahat Hastanesi, İstanbul Hastanesi, Kent Hastanesi, TEM Hastanesi, 212 Alışveriş Merkezi, Starcity Alışveriş Merkezi, İstanbul Forum Alışveriş Merkezi, Carrefoursa, İKEA, Praktiker ve birçok Anaokulu ve İlköğretim okulu bulunmaktadır.